Can Nakliyat

Can Nakliyat

Firma Hizmetleri

Telefon0 507 749 07 16
ŞehirAntalya
Evden Eve Nakliyat✅ Var
Şehirler Arası Taşımacılık✅ Var
Şehir içi Nakliyat✅ Var
Asansörlü Taşımacılık✅ Var
Ambalajlı Taşıma✅ Var
Marangoz Hizmeti✅ Var
Ücretsiz Ekspertiz✅ Var

Antalya Can Evden Eve Nakliyat Asansörlü ambalajlı Nakliyat

Antalya Can Nakliyat kurulduğu günden bu vakte Antalya’da bütün müşterilerine evden eve taşımacılık hizmeti veriyor.

Yılların verilen deneyimle müşterilerini her vakit memnun eden çalışmalara imza atan firma, sektörde de adından sık sık söz ettiriyor.

Evden Eve Nakiyecilik sektörünün gelişmesiyle birlikte firmalar amacıylada yükselen rekabet, Antalya Can Nakliyat’ın da kendini geliştirmesine katkıda bulundu.

Rakiplerinin önüne geçmek amacıyla hep bir ismim ötesini düşünen firma, kaliteli bir evden eve nakliye hizmetini müşterilerine sunuyor.

Evden Eve Eşya Taşımada Önemli Noktalar Nelerdir?

Antalya Can Nakliyat, evden eve taşımacılık hizmeti verirken son derece hassas davranmaktadır.
Bu hassaslık vasıtası ile müşterisinin güvenini kazanan firma ilaveten sigortalama prosedürleri de yaparak; müşterisinin haklarını koruma altına almaktadır.
Peki Antalya Can Nakliyat evden eve taşımacılık esnasında hangi ismimları izlemektedir?

Öncelikle firma müşterisinin evine bir eksper eksper yollayarak eşyaların haline ve miktarına bakarak taşınma planı ve fiyatlandırma sunmaktadır. Bu prosedür tamamiyle bedava olup, müşteriyle anlaşılmadığı takdirde ücret talep edilmemektedir.
Müşteri ile anlaşıldığı takdirde daha sonra sigortalama prosedürü yapılmaktadır. Bu prosedür vasıtası ile doğabilecek zararlara karşı müşterinin hakları korunmakta ve geri ödeme yapılmaktadır.
Antalya Can Nakliyat, taşınma gününde eşyaları kaliteli malzemeler kullanarak paketlemektedir. Böylece eşyaların başına bir sorun gelmesi de engellenmiş olur.
Demonte edilmesi gereken büyük mobilyalar, bölümünde eğitimli eksper marangozlar doğrultusundan sökülür ve ayrı ayrı paketlenir.

Eşyalar daha sonra müşterinin tercih ettiği hizmete göre geleneksel teknik ya da asansörlü taşımacılık kullanılarak geniş vasıta filosunda tespit edilen korunaklı araca yüklenir.
Yola çıkılır ve en Antalya Can güzergah üzerinden belirti edilen lokasyona ulaşılır. Bundan sonra ise eşyalar vasıtatan indirilerek nakliye edilecek olan eve getirilir. Eğer montaj gerektiren eşyalar varsa montajı yapılır.

Eşyalarınız Antalya Can Nakliyat ile GÜVENLE taşınır.
Antalya Can Nakliyat ile eşyalarınız itimat edilir ve süratli bir biçimde taşınmaktadır. Eğer sizler de evden eve taşımacılık hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, firma ile kesinlikle iletişime geçmelisiniz.

Antalya Kiralık Asansör